بازار داغ

فکرش را بکن با ذهنی خسته و اعصابی خراب در خانه باشی و موقع اذان مغرب به‌جای نماز خواندن بنشینی بیست و سی ببینی. به نظرتان حمافت هم حدّی دارد ؟ تازه بخت با من یار بود که به قسمت طنزش رسیدم که عنوانش این بود: “بازار داغ انصراف وزرا از دریافت یارانه‌ی نقدی” بعد داشت جناب محصولی وزیر مرفّه رفاه را نشان می‌داد که انصرافشان را اعلام می‌کردند. واقعاً تبریک باید گفت یه این همه اخلاص و مردم‌داری و زهد. بسی خنده رفت . :))

2 دیدگاه برای «بازار داغ»

  1. بابا مگه خبر ندارین؟دعواشون شده اساسی .قراره دسته جمعی بریم اشتی کنون…کیک و شیرینی و شربت هم میدن…
    دعواشون هم سره اینه که ظاهرا اقای خونه هوس میکنه یه غذای من دراوردی درست کنه به نامه اسپاگتی بادمجون(اخ جون)که ظاهرا به مذاق خانم خونه خوش نمی اد و اقا رو توی یه اتاق با یه بطری زندانی میکنه.البته من از غذاهه خوردم یه خورده شور بود.شما هم امتحان کنین اون پایین هست.اره داشتم میگفتم خلاصه اقاهه بعد از یه مدتی با اون بطریه یه کوکتوف مولوتوف یا یه همچین چیزی درست میکنه و در رو منفجر میکنه و د فرار.الان چند وقتیه اومده اینجا در رو رو خودش بسته و بازش نمیکنه.فقط میتونیم از پشت پنجره ملاقاتش کنیم حالا هم نه راهه پس داره نه راهه پیش….
    اخه یکی نیست بگه میخوای خودشیرینی کنی که این راهش نیست میومدی پیش ما بهت میگفتیم چیکار کنی واسه خودشیرینی که غذا رو شور نمیکنن…
    داشت یادم میرفت منم یارانه نمیخوام(ایهیییم)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *