گودر، خدانگهدار :(

کف مرتب به افتخار متخصصان داخلی!

که بالاخره توانستند گودر را هم ف.ی.ل.ت.ر کنند.

الان خبر داغش به دستم رسید که برخی دوستان نمی توانند وارد گودر شوند.

هنوز آی اس پی خودم به این تکنولوژی مجهز نشده.

چند وقت بود که برایم سوال بود چرا گودر را ف.ی.ل.ت.ر نمی کنند. با یکی از بچه ها که صحبت می کردم دلیلش رو شکل آدرس گودر عنوان کرد. نمی دونم چقدر صحبت های اون دقیق بود. اما خب همچین بی ربط به نظر نمی رسید.

اگر گودر به جای

www.google.com/reader

به صورت

www.reader.google.com

عرضه می شد بی شک تا به حال صد بار ف.ی.ل.ت.ر شده بود. پردازنده مسدودسازی از ابتدای رشته شروع به خواندن می کند و اگر با لیست سیاهش تطابق داشت آن را مسدود می سازد. اگر بنا بود ریدر مسدود شود می بایست گوگل هم مسدود می شد.

اینکه در روزهای اخیر گاه به مدت یکی دوساعت گوگل مسدود شده بود هم شاهدی بر این مدعاست.

به هر حال به نظر می رسد بالاخره به این تکنولوژی دست پیدا کردند. گوارای وجودشان.

اما خب گودر رو فیلتر کنید با Buzz چه می کنید؟

با فیدخوان های دیگر چه می کنید؟

برای بار صدم و هزارم هم بگوییمشان انگار در مخشان فرو نمی رود که این طریقه مملکت داری نیست. با مسدودسازی فقط صورت مسئله پاک می شود. البته از قدیم گفته اند نرود میخ آهنین در سنگ!

پی نوشت: آن ترم های اول دانشکده که در تمرینات مسابقات |ACM شرکت می کردم یادم هست که در حال حل مسئله ای بودم. مسئله حل نمی شد. یکی از مربیان آمد بالای سرم. از چند و چون کارم پرسید. وقتی فهمید به دنبال راه حل کلی هستم خندید و گفت کلا مسئله ات چند حالت دارد؟ گفتم ۵ تا. گفت پس بی خیال راه حل کلی شو و با ۵ تا if کارت را راه بنداز.

حالا من چند روز پیش می خواستم اینجا به برادران متخصص محترم پیشنهاد بدهم که برای گودر یک if بگذارید مسئله حل می شود. که انگار خودشان به ذهن مبارکشان رسیده 😉

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *