مهمانی رنگ‌ها (۱)

امروز رفتیم یه جای خیلی خوب.

یک جشنواره طراحی روی تی‌شرت که درآمدش به یک مؤسسه نیکوکاری به نام رعد می‌رسید.

این مؤسسه، یک مجتمع آموزشی برای آموزش ناتوان جسمی داره. انگاری پارسال هم این جشنواره رو برگزار کرده بود و امسال سال دوم برگزاری جشنواره است.

روال کلی به این صورته که تعدادی هنرمند شروع می‌کنند به کشیدن طرح‌های خودشون روی تی‌شرت‌ها. برای این‌کار تعداد زیادی تی‌شرت سفید رنگ در اون‌جا وجود داره. هر تی‌شرت خام به قیمت سه‌هزارتومان فروخته می‌شه. هنرمند پس از خریداری تی‌شرت به مدت نیم‌ساعت وقت داره که طرح خودش رو روی تی‌شرت پیدا کنه. بعد اون طرح درمحل‌های مشخصی آویخته می‌شه برای بازدید عموم. اگر کسی هم از طرح تی‌شرتی خوشش بیاد می‌تونه اونو با پایه قیمت ۱۵ هزارتومن (یا بیشتر) خریداری کنه. همه این پول‌ها به اون شرکت خیریه داده می‌شه و برای آموزش کودکان کم‌توان جسمی مصرف می‌شه.

اگر تی‌شرتی تعداد زیادی بازدید کننده داشته باشه به روی صحنه برده می‌شه و به حراج گذاشته می‌شه. مثلا امروز کار یک استاد که پارسال اجرا شده بود به قیمت ۱۲۰ هزارتومن فروخته شد و بی‌اغراق کار فوق‌العاده‌ای بود.

چون اجازه عکاسی نداشتیم، نتونستیم عکس‌های زیادی تهیه کنیم و تنها توانستیم از کارهای خودمون عکس بگیریم.

طرح اول

طرح دوم

طرح سوم

خلاصه خیلی جای باحالی بود. همه به هم لبخند می‌زدند و همه حس خوبی داشتند از شرکت در یک کار خیر. به علاوه حس زیبایی‌شناسی‌تون به شدت هرچه تمام‌تر ارضا می‌شه و از دیدن اون همه شور برای پیاده‌کردن بهترین طرح به وجد می‌آین.

بشتابید و در یک امر خیر سهیم باشید و خودتان هم لذت ببرید. مخصوصا اگر سرسوزن ذوقی دارید که حتما دارید 😀

آقای من که این قدر ذوق‌زده شده که فردا هم شرکت می‌کنه. از طرح‌های شما هم شدیدا استقبال می‌کنه. اینو خودش به من که مدیر برنامه‌هاش هستم گفت 😉

یادم رفت بگم که ورودی هم ۲۰۰۰ تومنه و اونجا خوراکی‌های خوشمزه‌ای هم پیدا می‌شه. 😉

9 دیدگاه برای «مهمانی رنگ‌ها (۱)»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *